Trening kreatywności

Cele kształcenia

Jak generować pomysły? Jak prowadzić burze mózgów? Jak oceniać pomysły?

Na te pytania odpowiemy na Treningu Kreatywności przygotowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny. Podczas szkolenia dowiesz się jak rozbudzać wyobraźnię i tworzyć więcej pomysłów, co to jest Metoda Kiplinga i SCAMPER, a przede wszystkim jak zastosować metody i techniki kreatywne w realnym biznesowym przypadku.

Głównymi celami szkolenia są:

Adresaci

Szkolenie adresowane jest do pracowników chcących poszerzyć umiejętności związane z kreatywnością oraz dla menedżerów chcących wprowadzać kreatywne metody pracy w swoich zespołach.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Wprowadzenie 1
2. Rozbudzenie wyobraźni 2
3. Myślenie lateralne 2
4. Znaczenie zadawania pytań - Metoda Kiplinga i Pytania Osborna 2
5. Szukanie problemu i przyczyn - burze mózgów i Diagram Ishikawy 3
6. Wyznaczanie celow - Strategia W. Disney'a 3
7. Ocenianie i dostosywanie pomyslow - Kapelusze de Bono i SCAMPER 2
8. Zakończenie 1
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

Sylwetki trenerów:

Dr Marek Krasiński od wielu lat zajmuje się prowadzeniem warsztatów i szkoleń dla fundacji, stowarzyszeń oraz firm. Od kilku lat związany jest także na stałe z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, w którym prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych, dziennych i zaocznych m.in. z lean managementu, z kreatywności, komunikacji, rozwoju osobistego. Ukończył Szkołę Trenerów i stale podnosi swoje kwalifikacje trenerskie poprzez kursy i szkolenia, a także poprzez liczne doświadczenia praktyczne.

Kamila Lachowicz pracuje dla jednej z międzynarodowych korporacji we Wrocławiu. Część jej zadań zorientowana jest na szkolenia i rozwój, część na księgowość. Wcześniejsze doświadczenia zawodowe opierały się głównie na przeprowadzeniu procesów rekrutacji i rozwoju pracowników. Jako absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu była trenerem międzynarodowego programu edukacyjnego Odyseja Umysłu w ramach którego w 2009 roku zdobyła ze studentami tytuł Wicemistrzów Świata, obecnie jest sędzią w konkursach krajowych i ogólnopolskich. Jest także tutorem i trenerem Akademii Przyszłości w Stowarzyszeniu WIOSNA. Na swoich szkoleniach doradza jak szukać, oceniać i rozwijać umiejętności oraz talenty. Pasją Kamili jest kreatywność, sposoby jej wykorzystania w biznesie i rozwoju osobistym oraz firmowym.

Cena

360.00 PLN

Kontakt i zapisy

mgr Kamila Lachowicz

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

W przypadku uczestników szkolenia z jednej firmy szkolenie może być przeprowadzone na przypadkach/problemach/wyzwaniach, które są obecne w danej firmie. Generacja pomysłów i opracowaniem potencjalnych rozwiązań będzie wówczas dotyczyła konkretnego przedsiębiorstwa.


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×