PRINCE2 Foundation - szkolenie akredytowane

Cele kształcenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akredytowanego szkolenia PRINCE2 Foundation. Szkolenie może zakończyć się akredytowanym egzaminem, którego pozytywne zdanie skutkuje otrzymaniem certyfikatu honorowanego na całym świecie.

Współczesne organizacje, ze względu na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania prowadzenia własnej działalności biznesowej zmuszone, są do wprowadzania w bardzo krótkim czasie usprawnień, modyfikacji istniejących produktów bądź świadczonych usług. W ten sposób uzyskują zdolność do zaspokajania potrzeb interesariuszy swoich organizacji. Zarządzanie wartością dla różnych grup zainteresowanych odbywa się albo w ramach tzw. zwykłej działalności biznesowej albo poprzez uruchamianie tymczasowej organizacji projektowej do dostarczania jednego lub więcej produktów biznesowych. PRINCE2 (PRojects IN Controlled Environments) jest metodyką skutecznego zarządzania projektami w sterowalnym otoczeniu. Korzyści i zalety wynikające ze stosowania metodyki PRINCE2:

Cele kształcenia:

Adresaci

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu
1. Przegląd metodyki PRINCE2
2. Organizacja
3. Przygotowanie projektu
4. Uzasadnienie Biznesowe i Inicjowanie Projektu
5. Plany
6. Jakość
7. Ryzyko
8. Zarządzanie Końcem etapu
9. Postępy
10. Sterowanie etapem
11. Zmiana
12. Zarządzanie Dostarczaniem Produktów
13. Zamykanie Projektu
14. Zarządzanie Strategiczne Projektem

Kadra dydaktyczna

Najwyższa zdawalność egzaminów PRINCE2 Practitioner!

(oficjalny raport 2013, APMG)

W przypadku PRINCE2 Practitioner

89,21%, naszych Kursantów zdaje ten egzamin!

(statystyki firmy INPROGRESS za 2013 rok)

W dotychczasowych edycjach szkolenia PRINCE2 Foundation organizowanych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zdawalność egzaminu wynosi 99% 

Cena

800.00 PLN

UWAGA: od 2018 roku cena egzaminów wzrosła. Aktualny koszt 900 zł. Jest to związane ze zmianą jednostki akredytującej po stronie właściciela metodyki.

Cena szkolenia dla Słuchaczy studiów podyplomowych Lean Management, Lean Services, Six Sigma, ZDI - 600PLN brutto
Cena szkolenia dla Słuchaczy pozostałych studiów podyplomowych prowadzonych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu - 650PLN brutto
Cena szkolenia dla pozostałych osób - 800PLN brutto.
Ceny są cenami brutto ze stawką VAT zw.
Aby skorzystać ze zniżki, prosimy skontaktować się z CKU po dokonaniu zapisu online.

Cena egzaminu przy jednoczesnej płatności (razem ze szkoleniem) - uwaga, opłatę za szkolenie proszę wnosić na numer konta podany przy zapisie (konto UE Wrocław)
Opłaty za egzamin będą dokonywane bezpośrednio na konta organizatorów egzaminu. Każdy uczestnik otrzyma indywidualną informację z danymi do wpłaty za egzamin.

900 PLN brutto dla os. fizycznych oraz 900 PLN netto dla firm.

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

PRINCE2 Foundation - Akredytowane szkolenie

Z projektami mamy do czynienia codziennie, gdyż projekty to sposób na osiągnięcie zamierzonych celów. Projekt realizujemy budując dom, wprowadzając nowy produkt na rynek lub otwierając nowy oddział firmy. Bez względu na to, czy są to duże przedsięwzięcia, czy też złożone operacje, projekt to wysiłek podejmowany z myślą o realizacji celu w ograniczonym czasie i przy skończonych zasobach.

Akredytowane szkolenie PRINCE2 Foundation powstało by przekazać Państwu podstawy dobrych
i sprawdzonych metod zarządzania projektami, które w znacznej mierze ułatwiają prowadzenie projektu. Dzięki temu zwiększa się szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu, a także pomaga w kontrolowany sposób prowadzić projekt. Szkolenie oparte jest o wymagania stawiane kandydatom PRINCE2 Foundation
i kończy się egzaminem.

Szkolenie jest akredytowane przez EXIN/PEOPLECERT co oznacza, że przeszło pozytywnie restrykcyjny proces audytu jakości i dzięki temu przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie PRINCE2 Foundation. 


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×