PRINCE2 Foundation - szkolenie akredytowane

Cele kształcenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akredytowanego szkolenia PRINCE2 Foundation. Szkolenie może zakończyć się akredytowanym egzaminem, którego pozytywne zdanie skutkuje otrzymaniem certyfikatu honorowanego na całym świecie.

Współczesne organizacje, ze względu na dynamicznie zmieniające się uwarunkowania prowadzenia własnej działalności biznesowej zmuszone, są do wprowadzania w bardzo krótkim czasie usprawnień, modyfikacji istniejących produktów bądź świadczonych usług. W ten sposób uzyskują zdolność do zaspokajania potrzeb interesariuszy swoich organizacji. Zarządzanie wartością dla różnych grup zainteresowanych odbywa się albo w ramach tzw. zwykłej działalności biznesowej albo poprzez uruchamianie tymczasowej organizacji projektowej do dostarczania jednego lub więcej produktów biznesowych. PRINCE2 (PRojects IN Controlled Environments) jest metodyką skutecznego zarządzania projektami w sterowalnym otoczeniu. Korzyści i zalety wynikające ze stosowania metodyki PRINCE2:

Cele kształcenia:

Adresaci

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu
1. Przegląd metodyki PRINCE2
2. Organizacja
3. Przygotowanie projektu
4. Uzasadnienie Biznesowe i Inicjowanie Projektu
5. Plany
6. Jakość
7. Ryzyko
8. Zarządzanie Końcem etapu
9. Postępy
10. Sterowanie etapem
11. Zmiana
12. Zarządzanie Dostarczaniem Produktów
13. Zamykanie Projektu
14. Zarządzanie Strategiczne Projektem

Kadra dydaktyczna

Najwyższa zdawalność egzaminów PRINCE2 Practitioner!

(oficjalny raport 2013, APMG)

W przypadku PRINCE2 Practitioner

89,21%, naszych Kursantów zdaje ten egzamin!

(statystyki firmy INPROGRESS za 2013 rok)

W dotychczasowych edycjach szkolenia PRINCE2 Foundation organizowanych w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zdawalność egzaminu wynosi 99% 

Cena

800.00 PLN

Cena szkolenia wynosi 800 PLN brutto (VAT zw.) i obejmuje:
+ udział w dwóch dniach szkolenia
+ wydruk akredytowanych materiałów szkoleniowych
+ certyfikat ukończenia akredytowanego szkolenia

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia udziały w akredytowanym egzaminie, którego zdanie pozwala na uzyskanie międzynarodowego certyfikatu Prince2 Foundation (certyfikat bezterminowy).
Cena egzaminu wynosi 900 PLN brutto (VAT zw.)

Nie ma możliwości wykupienia udziału w egzaminie nie posiadając certyfikatu ukończenia akredytowanego szkolenia Prince2 Foundation.

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

PRINCE2 Foundation - Akredytowane szkolenie

Z projektami mamy do czynienia codziennie, gdyż projekty to sposób na osiągnięcie zamierzonych celów. Projekt realizujemy budując dom, wprowadzając nowy produkt na rynek lub otwierając nowy oddział firmy. Bez względu na to, czy są to duże przedsięwzięcia, czy też złożone operacje, projekt to wysiłek podejmowany z myślą o realizacji celu w ograniczonym czasie i przy skończonych zasobach.

Akredytowane szkolenie PRINCE2 Foundation powstało by przekazać Państwu podstawy dobrych
i sprawdzonych metod zarządzania projektami, które w znacznej mierze ułatwiają prowadzenie projektu. Dzięki temu zwiększa się szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu, a także pomaga w kontrolowany sposób prowadzić projekt. Szkolenie oparte jest o wymagania stawiane kandydatom PRINCE2 Foundation
i kończy się egzaminem.

Szkolenie jest akredytowane przez EXIN/PEOPLECERT co oznacza, że przeszło pozytywnie restrykcyjny proces audytu jakości i dzięki temu przygotowuje do egzaminu certyfikacyjnego na poziomie PRINCE2 Foundation. 


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×