Podstawy Lean Management (akredytowane szkolenie Lean Elementary)

Cele kształcenia

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu z Podstaw Lean Management. Szkolenie to daje możliwość poznania najpopularniejszej w dzisiejszym biznesie koncepcji zarządzania. Szkolenie otwiera drzwi do wspaniałej przygody związanej ze szczupłym zarządzaniem. Szkolenie to akredytowane jest przez PDCA Group i kończy się uzyskaniem certyfikatu Lean Elementary. Głównymi celami szkolenia są:

Adresaci

Szkolenie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą poznać podstawy Lean Management - jednej z najpopularniejszych koncepcji zarządzania we współczesnym biznesie. Uczestnicy szkolenia przeniosą się też na chwilę do Japonii, której nie można poznać z filmów czy książek.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Zrozumieć ideę Lean Management 1
2. Analiza procesu z wykorzystaniem diagramu SIPOC 1
3. Podstawy mapowania strumienia wartości 2
4. Cykl PDCA - "silnik" ciągłego doskonalenia 2
5. Organizacja pracy z wykorzystaniem narzędzia 5S 2
RAZEM 8

Kadra dydaktyczna

Dr Marek Krasiński

Człowiek, który wierzy w ideę lean i kaizen. W praktyce prowadzi badania związane z wdrożeniem lean management dostosowanego do specyfiki polskiej kultury. Autor książki na temat kulturowych uwarunkowań wykorzystania koncepcji, metod i narzędzi lean management. Trener i konsultant. Jest także wykładowcą w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada certyfikaty PDCA Group Lean Trainer, OpEx Six Sigma Green Belt, Prince2 Foundation. Współzałożyciel Stowarzyszenia Lean Management Polska, Kierownik Menedżerskich Studiów Podyplomowych Lean Management, Master of Lean Management, Six Sigma, Transformacja Lean Six Sigma, Zarządzanie dla Inżynierów. Zapraszany prelegent na konferencje w Polsce, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Japonii. Prywatnie miłośnik japońskich samochodów, azjatyckiej kuchni i tybetańskich lwiątek.

Cena

350.00 PLN

Cena szkolenia zawiera:
+ udział w dwóch 4-godzinnych sesjach szkoleniowych
+ drukowane materiały szkoleniowe
+ certyfikat Lean Elementary

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

Pierwsza edycja szkolenia spotkała się z bardzo dobrym odbiorem, Uczestnicy byli zadowoleni, a zakres przekazanej wiedzy odpowiadał ich oczekiwaniom.

img_1838

img_4159

img_4709

img_9585


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×