Podstawy zarządzania projektami

Cele kształcenia

Celem szkolenia ma być przekazanie podstawowej wiedzy na temat zarządzania projektami w organizacjach. W szczególności szkolenie ukierunkowane jest na doskonalenie podstawowych umiejętności, pojęć i technik zarządzania projektami. W ramach szkolenia uczestnik tworzy podstawową dokumentację projektową, przygotowuje strukturę podziału pracy oraz poznaje podstawowe zasady budowania efektywnych zespołów projektowych. Szkolenie stanowi wstęp do dalszego doskonalenia się w obszarze zarządzania projektami.

Adresaci

Szkolenie adresowane jest głównie do osób rozpoczynających pracę w projektach. Zarówno do osób prowadzących i koordynujących różnego typu projekty w małych i dużych przedsiębiorstwach oraz jednostkach sektora publicznego jak i do osób pragnących rozwinąć umiejętności w zakresie zarządzania projektami.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Wprowadzenie do zarządzania projektami 4
2. Standard PMI (w tym dokumentacja projektowa i kierowanie zespołem) 12
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

dr Marek Wąsowicz od lat zajmuje się problematyką zarządzania projektami. W praktyce kierował wieloma projektami szkoleniowymi, wdrożeniowymi i rozwojowymi. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z zakresu zarządzania projektami w organizacjach. Ukończył kursy „Szkoła trenerów” i „Szkoła mistrzów”. Posiada certyfikaty ECDL i Prince2®.

mgr Jolanta Kuruc praktyk zarządzania projektami w firmie IBM GSDC. Wielokrotnie nagradzana  jako ‘Top Performer’ za realizowane projekty. Zajmuje się realizacją projektów o dużej skali i zakresie. Wykładowca na studiach podyplomowych i szkoleniach. Posiada certyfikat m.in Project Management Professional


Cena

390.00 PLN

Terminy

  • Termin szkolenia:

    Zajęcia odbywają się w trybie wieczorowym w godz. 16.45-20.00

    Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie się odpowiedniej liczby uczestników.

Wymagane dokumenty

  • formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy)
  • potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu

Dodatkowe informacje

W przypadku odbiorców instytucjonalnych istnieje możliwość rozbudowy lub modyfikacji programu oraz połączenia z innymi modułami szkoleniowymi.


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa 8.00-15.00
czwartek 10.00-17.00
piątek 8.00-15.00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto