Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych - poziom 2 (szkolenie certyfikowane)

Cele kształcenia

 1. Utrwalenie wiedzy, umiejętności i kompetencji zdobytych na zajęciach z przedmiotu Projektowanie procesów produkcyjnych w ramach studiów podyplomowych Inżynieria procesów produkcyjnych lub na szkoleniu Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych – poziom 1.
 2. Uzyskanie certyfikatu użytkownika programu Witness firmy Lanner Group Ltd. (UK)

Adresaci

 1. Uczestnicy i absolwenci studiów podyplomowych Inżynieria procesów produkcyjnych, który uczestniczyli w zajęciach praktycznych z przedmiotu Projektowanie procesów produkcyjnych.
 2. Osoby, które ukończyły szkolenie Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych – poziom 1.
 3. Osoby, które miały styczność z programem do symulacji procesów (w szczególności programem Witness), potrafią go obsługiwać na poziomie podstawowym oraz chcą potwierdzić swoje umiejętności w zakresie modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Budowanie modeli procesów z wykorzystaniem programu do symulacji procesów 2
2. Modelowanie wskaźników procesowych 2
3. Walidacja procesu i eksperymenty walidacyjne 2
4. Optymalizacja procesu 2
5. Egzamin 4
RAZEM 12

Kadra dydaktyczna

Zajęcia będzie prowadził: 

Paweł Nowakowski, szkoleniowiec i praktyk, AMC Advanced Manufacturing Consulting Sp. z o.o. http://amc.waw.pl/, który zajumuje się modelowaniem różnorodnch procesów biznesowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi do modelowania i symulacji procesów;

Programy do symulacji procesów to zaawansowane, wszechstronne i łatwe do opanowania narzędzia symulacyjne służące do budowania modeli procesów, ich optymalizacji, a także do rozwiązywania złożonych problemów, sprawdzone w wielu firmach na całym świecie. Eksperymenty optymalizacyjne i testy nowych rozwiązań są prowadzane w przyjaznym środowisku symulacyjnym, wolnym od ryzyka.W rezultacie umiejętności i kompetencje uczestników szkolenia zostaną rozwinięte na wysokim poziomie, co jest niezbędne w rozwijaniu przemysłu czwartej generacji (Industry 4.0)

Cena

359.00 PLN

Dodatkowe koszty: certyfikat użytkownika programu Witness 1300 zł netto. Termin zapłaty i nr konta do wpłaty opłaty za certyfikat zostanie wysłany uczestnikom szkolenia na podany adres e-mail

Terminy

 • Terminy szkolenia zostaną ustalone po zebraniu się grupy.
  Szkolenie będzie weekendowe, sobota 8 godzin, niedziela 4 godz. Początek o godz. 9.

Termin zakończenia rekrutacji: 2018-09-15

Wymagane dokumenty

 • formularz zgłoszeniowy
 • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy)
 • potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne:

Umiejętności korzystania z programów do interaktywnej wizualnej symulacji procesów biznesowych na poziomie podstawowym (np. programu Witness), czyli w zakresie omawianym na zajęciach praktycznych z przedmiotu Projektowanie procesów produkcyjnych w ramach studiów podyplomowych Inżynieria procesów produkcyjnych lub na szkoleniu Modelowanie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych – poziom 1.

UWAGA: Liczba uczestników: minimum 10; maksimum 19


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa - nieczynne
czwartek 10.00-17.00
piątek 8.00-15.00
sobota 8.30-14.30
niedziela 8.30-13.30

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto