Przemysł 4.0 Predyktywna Analiza procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych - poziom 2 (szkolenie certyfikowane)

Cele kształcenia

  1. Utrwalenie wiedzy, umiejętności i kompetencji zdobytych na zajęciach z przedmiotu Projektowanie procesów produkcyjnych w ramach studiów podyplomowych Inżynieria procesów produkcyjnych lub na szkoleniu Przemysł 4.0 Doskonalenie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych – poziom 1.

  2. Podniesienie kompetencji uczestników szkolenia do poziomu niezbędnego do wdrażania koncepcji Przemysłu 4.0 generacji (Industry 4.0) w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

  3. Uzyskanie międzynarodowego Certyfikatu umiejętności predyktywnej analizy i optymalizacji procesów biznesowych na poziomie Przemysłu 4.0 za pomocą symulacji Witness Horizon firmy Lanner Group Ltd. (UK).

Adresaci

  1. Uczestnicy i absolwenci studiów podyplomowych Inżynieria procesów produkcyjnych, który uczestniczyli w zajęciach praktycznych z przedmiotu Projektowanie procesów produkcyjnych.

  2. Osoby, które ukończyły szkolenie Przemysł 4.0 Doskonalenie procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych – poziom 1.

  3. Osoby, które miały styczność z programem do symulacji procesów (w szczególności programem Witness), potrafią go obsługiwać na poziomie podstawowym oraz chcą potwierdzić swoje umiejętności w zakresie modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem symulacji komputerowych na poziomie Przemysł 4.0.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Analiza procesów biznesowych na poziomie Przemysł 4.0 2
2. Prowadzenie predyktywnej analizy wskaźników procesowych i kosztowych 2
3. Ograniczanie ryzyka i projektowanie optymalnego procesu 2
4. Predyktywna optymalizacja procesu na poziomie Przemysł 4.0 2
5. Egzamin Certyfikujący 4
RAZEM 12

Kadra dydaktyczna

Zajęcia będzie prowadził: 

Paweł Nowakowski, szkoleniowiec i praktyk, AMC Advanced Manufacturing Consulting Sp. z o.o. http://amc.waw.pl/, który zajmuje się doskonaleniem różnorodnych procesów biznesowych z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi do symulacji procesów na poziomie Przemysłu 4.0 generacji.

Programy do symulacji procesów to zaawansowane, wszechstronne i możliwe do opanowania przez każdego inżyniera narzędzia symulacyjne służące do budowania wirtualnych modeli procesów, ich optymalizacji, a także do rozwiązywania złożonych problemów, sprawdzone w wielu firmach na całym świecie. Eksperymenty optymalizacyjne i testy nowych rozwiązań są prowadzane w przyjaznym i wolnym od ryzyka środowisku symulacyjnym. kompetencje uczestników szkolenia zostaną rozwinięte Kna wysokim poziomie, co jest niezbędne w rozwijaniu przemysłu czwartej generacji (Industry 4.0).

Cena

359.00 PLN

Dodatkowe koszty:
międzynarodowy Certyfikat umiejętności doskonalenia procesów biznesowych 4.0 za pomocą symulacji Witness Horizon w języku angielskim - 1300 zł netto. Termin zapłaty i nr konta do wpłaty opłaty za certyfikat zostanie wysłany uczestnikom szkolenia na podany adres e-mail po zgłoszeniu na szkolenie.

Terminy

  • 2 dni: sobota 8 godzin, niedziela 4 godz. od godz. 9.00. Terminy szkolenia zostaną ustalone po zebraniu się grupy.

Termin zakończenia rekrutacji: 2019-06-10

Wymagane dokumenty

  • formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy)
  • potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu

Dodatkowe informacje

Wymagania wstępne:

Umiejętności korzystania z programów do interaktywnej wizualnej symulacji procesów biznesowych na poziomie podstawowym (np. programu Witness).

UWAGA: Liczba uczestników: minimum 10; maksimum 19


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa 8.00-15.00
czwartek 10.00-17.00
piątek 8.00-15.00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto