Zapisy na szkolenia

Zapisy na szkolenia i kursy dokształcające obejmują trzy etapy.

Etap 1) Rejestracja elektroniczna

Zapisy rozpoczynają się od rejestracji elektronicznej. W celu założenia konta należy podać podstawowe dane (imię i nazwisko, adres e-mail i hasło). Na podany adres mailowy zostanie przesłany link umożliwiający aktywowanie konta.

Należy kliknąć na link aktywacyjny, a następnie zalogować się w systemie przy pomocy adresu e-mail i hasła.

Kolejny krok to wejście na ofertę szkoleń i wybór odpowiedniego kursu. Chcąc dokonać zapisów na wybrane szkolenie należy wybrać "Formularz zgłoszeniowy" i wypełnić formularz.

Prosimy o wypełnianie formularzy używając wielkich i małych liter zgodnie z zasadami pisowni, np. "Jan Kowalski", a nie "jan kowalski" lub "JAN KOWALSKI", ponieważ w takiej formie Państwa dane drukowane są na dokumentach aplikacyjnych.

Po wypełnieniu i zaakceptowaniu można wygenerować gotowe do wydruku dokumenty – formularz zgłoszenia i oświadczenie. Na wskazany adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie zapisów na szkolenie.

Etap 2) Uzyskanie potwierdzenia

Po zakończeniu procesu rekrutacji na szkolenie, drogą mailową lub telefoniczną przekazana zostanie informacja zwrotna - potwierdzenia uruchomienia szkolenia i przyjęcia na kurs oraz informacje dotyczące sposobu i terminów zapłaty. Jeżeli w opisie szkolenia nie ma podanych terminów proszę oczekiwać na informację z CKU (zbierana jest grupa)

Etap 3) Dostarczenie kompletu dokumentów i dokonanie wpłaty

Wydrukowany i podpisany formularz zgłoszenia wraz z kserokopią dokumentu potwierdzającego tożsamość należy dostarczyć do Centrum Kształcenia Ustawicznego (osobiście lub pocztą). Wpłat dokonujemy na indywidualne konta dopiero po uzyskaniu potwierdzenia o uruchomieniu szkolenia.

Uwaga! Samo zalogowanie się w systemie nie wystarczy - konieczne jest fizyczne dostarczenie podpisanych dokumentów i dokonanie wpłaty.

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

w okresie wakacyjnym

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa - nieczynne
czwartek 10.00-15.00
piątek 8.00-15.00
sobota - nieczynne
niedziela - nieczynne

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto