Szkolenia i kursy zamawiane

Oferta dla klientów instytucjonalnych - dużych przedsiębiorstw, małych i średnich firm, jednostek sektora publicznego oraz zorganizowanych grup zawodowych.

Klientom instytucjonalnym oferujemy szkolenia i kursy zamawiane. W takim przypadku współpraca rozpoczyna się od profesjonalnie przeprowadzonej diagnozy potrzeb szkoleniowych i wspólnego przygotowania programu. Dzięki temu przygotowany program i treści kształcenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta - niejako "uszyte na miarę".

W gronie naszych dotychczasowych klientów jest wiele renomowanych przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych, a także jednostek administracji publicznej i organizacji non-profit.

Kontakt w sprawie szkoleń i kursów dedykowanych

Klaudia Migasiewicz, e-mail: klaudia.migasiewicz@ue.wroc.pl, tel. 507 017 104 

Można również kontaktować się bezpośrednio z trenerami wiodącymi poszczególnych szkoleń. Dane kontaktowe znajdują się w opisie szkolenia. 

Oferujemy również możliwość budowy specjalnych programów szkoleniowych, złożonych z poszczególnych modułów zawartych w ofercie szkoleń otwartych.

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×