Zarządzanie przez coaching dla menedżerów

Cele kształcenia

Adresaci

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Wybrane mechanizmy funkcjonowania człowieka 2
2. Idea coachingu, dlaczego jest skuteczny 1
3. Dla kogo jest coaching 1
4. Rozmowa coachingowa jako główne narzędzie stymulowania efektywności zespołów 2
5. Przywództwo czy zarządzanie – style kierowania 1
6. Kompetencje coachingowe lidera 1
7. Proces coachingowy (budowanie relacji, diagnoza, cel, przekonania, wartości – od problemu do celu) 2
8. Narzędzia coachingowe 3
9. Motywacja i poczucie odpowiedzialności lidera i jego zespołu 1
10. Ćwiczenia praktyczne 2
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

Kamila Karczewska - doświadczony coach i trener. Certyfikowany Coach LCC, Certyfikowany Trener Biznesu i Doradca biznesowy. Od lat prowadzi szkolenia i zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu coachingu, asertywności, sprzedaży i obsługi klienta. Obszerne doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na stanowiskach menedżerskich w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Uczestnikom swoich szkoleń, poza wiedzą merytoryczną, przekazuję zbiór najlepszych praktyk tego co naprawdę działa i pomaga w odnoszeniu sukcesu na polu zawodowym i prywatnym. Zainteresowanie psychologią motywacyjną, posiadane kompetencje z zakresu andragogiki, oraz kompetencje coachingowe, gwarantują indywidualne, rzetelne i skuteczne podejście do prowadzonych szkoleń.

Janusz Marek Lichtarski - wykładowca i trener biznesu. Od ponad 12 lat organizuje i prowadzi szkolenia w obszarze kompetencji miękkich. Autor kilkudziesięciu programów szkoleniowych i kierunków studiów podyplomowych, w tym szkoleń zamawianych dla największych pracodawców w regionie. Autor i popularyzator aktywnych metod dydaktycznych, w tym gier i ćwiczeń kierowniczych. Certyfikowany Trener Biznesu.

Cena

590.00 PLN

Kontakt i zapisy

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO tel. 71 36 80 980 e-mail: podyplomowe@ue.wroc.pl pokój nr 4, budynek CKU ul. Kamienna 43, 53-345 Wrocław

Godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt. W przypadku pytań merytorycznych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem wiodącym: dr hab. Janusz Marek Lichtarski e-mail: janusz.lichtarski@ue.wroc.pl, tel. 507 017 104

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

Minimalna liczba chętnych warunkująca uruchomienie szkolenia to 6 osób.


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×