Kierowanie zespołem - część II

Cele kształcenia

Szkolenie skonstruowane zostało w taki sposób, by Uczestnikom pomóc podjąć właściwe decyzje w procesie kierowania zespołem. W trakcie szkolenia zostaną omówione liczne aspekty pracy zespołowej oraz kierowania zespołem. Całość szkolenia skomponowana jest tak, by Uczestnicy zdobywali praktyczną wiedzę podczas gry grupowej, a następnie uporządkowali ją i osadzili w teorii zarządzania.

Adresaci

Adresatem oferty jest każdy, kto zarządza lub będzie zarządzał zespołami (w tym zespołami projektowymi).

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Gra szkoleniowa „Baza na marsie” 6
2. Wzbudzanie twórczego zaangażowania członków zespołu 4
3. Radzenie sobie z konfliktem w zespole 4
4. Kształtowanie komunikacji w zespole 4
RAZEM 18

Kadra dydaktyczna

kz22

Cena

990.00 PLN

Kontakt i zapisy

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO tel. 71 36 80 980, e-mail: podyplomowe@ue.wroc.pl pokój nr 4, budynek CKU ul. Kamienna 43, 53-345 Wrocław

Godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt. W przypadku pytań merytorycznych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem wiodącym: dr Katarzyna Piwowar-Sulej,e-mail: katarzyna.piwowar@ue.wroc.pl, tel. 503 129 991

Terminy

Wymagane dokumenty

Dodatkowe informacje

Informacja o grze szkoleniowej: W stronę Ziemi leci meteoryt. Doleci za 12 m-cy… Naukowcy znaleźli jednak sposób na ratunek. Należy przenieść ludność / załogę firmy (w tym rodziny, przyjaciół, kochanków i kochanki, psy, koty, etc.) z Ziemi na inną planetę. Najbardziej do tego nadaje się Mars… Gra szkoleniowa symuluje realizację złożonego zadania. Owo zadanie jest jednak tłem dla zasymulowania procesów komunikacji i współpracy w zespole. Uczestnicy szybko zapominają o tym, że znajdują się na sali szkoleniowej i wchodzą w role i postawy, które reprezentują na co dzień w pracy. Główną jej zaletą jest empiryczność i weryfikowalność oceny.


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×