Trening menedżerski

Cele kształcenia

Podniesienie kompetencji uczestników szkolenia w zakresie: komunikacji, przywództwa, rozwiązywania problemów i budowania zespołów.

Adresaci

Oferta kierowana jest do osób zajmujących stanowiska kierownicze lub przygotowujących się do ich objęcia.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Kształtowanie cech menedżera 2
2. Przywództwo w organizacji 2
3. Budowanie zespołu 2
4. Kreatywność w pracy menedżera 2
5. Sztuka komunikowania się (w tym asertywność) 2
6. Zarządzanie konfliktem w zespole 2
7. Podstawy motywowania pracowników zespołu 2
8. Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji 2
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

Witold Szumowski - doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauki o zarządzaniu. Karierę zawodową rozpoczął od pracy na stanowisku kierownika sprzedaży w dużej firmie produkcyjnej. Następnie przez kilka lat prowadził działalność naukową oraz dydaktyczną w Katedrze Projektowania Systemów Zarządzania AE we Wrocławiu. Od 2002 do 2007 roku związany z firmą konsultingową HRK PARNERS – TOWERS PERRIN ALIANCE PARTNER. W latach 2007 – 2008 Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej największej na Dolnym Śląsku firmy wytwarzającej energię ze źródeł odnawialnych. W tym samym czasie kierował działem personalnym w jednej z największych firm regionu. Obecnie pracownik naukowy oraz niezależny konsultant.

Cena

650.00 PLN

Kontakt i zapisy

CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO tel. 71 36 80 980, e-mail: podyplomowe@ue.wroc.pl pokój nr 4, budynek CKU ul. Kamienna 43, 53-345 Wrocław

Godziny otwarcia znajdują się w zakładce Kontakt. W przypadku pytań merytorycznych prosimy o bezpośredni kontakt z trenerem wiodącym: dr Witold Szumowski, witold.szumowski@ue.wroc.pl, tel. 606 215 836

Terminy

Wymagane dokumenty


Powrót

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×