Podstawy Lean Management

Cele kształcenia

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w szkoleniu z Podstaw Lean Management. Szkolenie to daje możliwość poznania najpopularniejszej w dzisiejszym biznesie koncepcji zarządzania. Szkolenie otwiera drzwi do wspaniałej przygody związanej ze szczupłym zarządzaniem. Głównymi celami szkolenia są:

  • Zapoznanie uczestników z podstawowymi założeniami najpopularniejszej koncepcji zarządzania we współczesnym biznesie.
  • Poznanie przez uczestników głównych założeń Lean Management oraz podstawowych narzędzi.
  • Przekazanie uczestnikom wskazówek dotyczących wykorzystania Lean Management w codziennym życiu prywatnym i zawodowym.

Adresaci

Szkolenie adresowane jest do wszystkich, którzy chcą poznać podstawy Lean Management - jednej z najpopularniejszych koncepcji zarządzania we współczesnym biznesie. Uczestnicy szkolenia przeniosą się też na chwilę do Japonii, której nie można poznać z filmów czy książek.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Cykl PDCA - "silnik" ciągłego doskonalenia 1
2. Zrozumieć ideę Lean Management 2
3. Analiza procesu z wykorzystaniem diagramu SIPOC 1
4. Podstawy mapowania strumienia wartości 2
5. Organizacja pracy z wykorzystaniem narzędzia 5S 2
RAZEM 8

Kadra dydaktyczna

TRENER WIODĄCY

dr Marek Krasiński

PREZES ZARZĄDU W PRODMASTERS SP. Z O. O., CZŁONEK BNI, PROFESOR W UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM WE WROCŁAWIU, ADIUNKT I WYKŁADOWCA MBA W UNIWERSYTECIE EKONOMICZNYM WE WROCŁAWIU, TRENER I KONSULTANT

Człowiek, który wierzy w ideę lean i kaizen. W praktyce prowadzi badania związane z wdrożeniem lean management dostosowanego do specyfiki polskiej kultury. Autor książek na temat kulturowych uwarunkowań wykorzystania koncepcji, metod i narzędzi lean management oraz doskonalenia organizacji poprzez system kaizen. Trener i konsultant. Jest wykładowcą w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz w Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Realizował w roli kierownika projektu cztery projekty badawcze finansowane z dotacji celowej MNiSW, projekt NCN (Sonata-4), projekt wdrożeniowy finansowany z Bonów na Innowacje oraz – w roli wykonawcy – trzy zadania w projekcie finansowanym z NCBiR. Posiada certyfikaty PDCA Group Lean Trainer, OpEx Six Sigma Green Belt, PRINCE2© Foundation, Audytor 5S, Management 3.0. Współzałożyciel Stowarzyszenia Lean Management Polska, Kierownik Menedżerskich Studiów Podyplomowych Lean Management, Lean Services, Six Sigma, Transformacja Lean Six Sigma, Master of Lean Management, Zarządzanie dla Inżynierów. Zapraszany prelegent na konferencje w Polsce, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Japonii. Prywatnie miłośnik sportów motorowych na lądzie i wodzie, azjatyckiej kuchni i tybetańskich lwiątek.

Jako trener i konsultant biznesu pracuje od 2009 roku spędzając na szkoleniach i wdrożeniach średnio 1400 godzin rocznie. Współpracował i współpracuje z firmami: STRABAG, Exalo Drilling, KGHM Polska Miedź, Energa Operator, LG Display, Toyota Motor Industries Poland, Bridgestone Diversified Products Poland, BIPROMET, Grupa Nowy Styl, Stone Town, Hoomer, Kraina Okien, Zimmermann-Haus, Zakłady Elektrochemiczne Alco-Mot, Jata (Fiat Professional), Wagony Świdnica, Fabryka Wkładów Odzieżowych CAMELA, Technomatik, POLKON, ISYS, Bonduelle, Pepsico, Promet, Mitsui High-tec (Europe), LP Serwis, KORFF Isolmatic, SmartSpace, KFB Acoustics, LC Elektronik, PROMA Polska, Tri-Wall o./ Wałbrzych, JMP Medical.

Cena

350.00 PLN

WARUNKI PŁATNOŚCI

w przypadku płatności indywidualnej — wniesienie opłaty za udział w warsztatach przed ich rozpoczęciem, najpóźniej do dnia zakończenia rekrutacji — płatność za udział następuje, na indywidualne konto uczestnika widoczne po zalogowaniu na własnym profilu (login i hasło, jak przy rejestracji na szkolenie)

Odbiorca: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko – nazwa szkolenia

w przypadku płatności pracodawcy lub innej instytucji — złożenie wniosku o wystawienie faktury przed rozpoczęciem warsztatów — płatność zgodnie z terminem wystawionym na fakturze lub fakturze pro forma

Kontakt i zapisy

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Iwona Kurowska [iwona.kurowska@ue.wroc.pl; +48 71 36 80 980]

pok. 5, bud. CKU, ul. Kamienna 43-59 Wrocław

KWESTIE MERYTORYCZNE: dr Marek Krasiński [marek.krasinski@ue.wroc.pl]

ZAPISY: Elektroniczna rejestracja na platformie internetowej (www.szkolenia.ue.wroc.pl). O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

Terminy

  • Termin szkolenia: grupa w trakcie zapisów. Zapraszamy
    Godz.: 17:00-20:15
    Szkolenie odbywa się w formule online poprzez platformę Teams

Wymagane dokumenty

  • [1] formularz zgłoszeniowy (generowany z systemu po zapisaniu się na platformie)
  • [2] oświadczenie o pokryciu kosztów - indywidualne lub od pracodawcy (generowane z systemu po zapisaniu się na platformie)
  • [3] potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu

Dodatkowe informacje

Karta szkoleń: PDF

Forma zajęć: warsztaty

Liczba godzin: 8 h (2 sesje x 4 h)

Liczba uczestników: 15 osób

Typ szkolenia: otwarte

Tryb zajęć: online*

* W przypadku trybu online szkolenie realizowane jest zdalnie w formule VIRTUAL CLASSROOM z wykorzystaniem platformy MS TEAMS (Uczelnia zakłada uczestnikom imienne konta).

Język: PL/ ENG

Warunki ukończenia: obecność na warsztatach oraz uregulowanie opłat za udział

Dokument ukończenia: zaświadczenie ukończenia warsztatów wydane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
08:00 -15:00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto