O nas

Centrum Kształcenia Ustawicznego jest pozawydziałową jednostką organizacyjną Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb w zakresie zdobywania aktualnej wiedzy i umiejętności praktycznych przedstawicieli wszystkich grup zawodowych. Kształcimy z pasją i na najwyższym poziomie - dzięki bogatej ofercie, doświadczonej kadrze i nowoczesnej infrastrukturze. 


Do zadań Centrum Kształcenia Ustawicznego należy m.in.:

  • badanie potrzeb w zakresie kształcenia ustawicznego (LLL - Lifelong Learning),
  • rozwój oferty studiów podyplomowych, szkoleń i kursów dokształcających,
  • współpraca z praktyką gospodarczą w zaresie opracowywania programów studiów podyplomowych, szkoleń i kursów dokształcających,
  • przygotowywanie studiów podyplomowych i szkoleń dedykowanych dla podmiotów gospodarczych, instytucji i grup zawodowych,
  • obsługa administracyjna studiów podyplomowych, szkoleń i kursów dokształcających,
  • doskonalenie procesów przygotowania i realizacji studiów podyplomowych, szkoleń i kursów dokształcających,
  • zapewnienie jakości kształcenia na studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach dokształcajacych,
  • promocja oferty kształcenia ustawicznego we współpracy z Centrum Promocji UE we Wrocławiu.


Pracownicy

Anna Kozak
e-mail: anna.kozak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 949, pok. 4 

Agnieszka Manowska
e-mail: agnieszka.manowska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 452, pok. 4 

Alina Sofińska
e-mail: alina.sofinska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 949, pok. 4 

Barbara Grzeszczak
e-mail: barbara.grzeszczak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 452, pok. 4

Iwona Kurowska
e-mail: iwona.kurowska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 980, pok. 5

Kamila Grela
e-mail: kamila.grela@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 235 / 507 017 104, pok. 6

Wioletta Bujak
e-mail: wioletta.bujak@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 980, pok. 5


Dyrektor CKU
dr Sylwia Wrona

e-mail: sylwia.wrona@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 979, pok. 9


Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45, pok. 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny kontaktu:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
nieczynne

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto