Szkolenia dla firm i instytucji - rozwijaj kompetencje swoich pracowników | Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

szkolenia_zamawiane

Wraz z dynamicznym rozwojem rynku, nieustannie rosną potrzeby firm w stosunku do jej pracowników. Troska o doskonalenie kompetencji przyszłości może się okazać nie tylko atrakcyjnym benefitem dla pracowników, ale również mocną stroną pracodawcy. Uczestnicy szkoleń stają się bardziej profesjonalni, a jakość oraz efektywność wykonywanej przez nich pracy znacznie się poprawia. Przeszkoleni w odpowiedni sposób pracownicy są w stanie sprostać wymaganiom związanym ze swoim stanowiskiem, zwiększyć liczbę wykonywanych zadań oraz ograniczyć ilość popełnianych błędów.

Centrum Kształcenia Ustawicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oferuje klientom instytucjonalnym, w tym przedsiębiorstwom, jednostkom sektora publicznego, organizacjom non-profit oraz zorganizowanym grupom zawodowym, możliwość zamawiania szkoleń dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Nasza oferta szkoleń dla firm i organizacji obejmuje zarówno szkolenia stacjonarne, jak i online, a także możliwość budowy specjalnych programów szkoleniowych, składających się z modułów zawartych w ofercie szkoleń otwartych.

Bliska jest nam idea Lifelong Learning, która kładzie nacisk na ciągłe kształtowanie i doskonalenie swoich umiejętności przez całe życie.
W dzisiejszym dynamicznym świecie, w którym technologie i trendy zmieniają się bardzo szybko, stale poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności staje się kluczowe dla osiągnięcia sukcesu zawodowego i osobistego.

Zaufaj nam i rozwiń kompetencje swoich pracowników już dziś!


Skontaktuj się z nami:

Kamila Grela
e-mail: kamila.grela@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 235 

Iwona Kurowska
e-mail: iwona.kurowska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 980 

Współpracowali z nami:


kotar sanha qiagen_logo inspekcja_weterynaryjna
Referencje  Referencje .........Referencje Referencje


Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
08:00 -15:00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto