Kierowanie zespołem

Cele kształcenia

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z aktualną wiedzą z obszaru kierowania zespołem pracowniczym. Treści szkoleniowe to połączenie czterech kluczowych dla tego obszaru zagadnień: budowania skutecznego zespołu, doboru odpowiedniego stylu kierowania, umiejętności motywowania, czyli budowania zaangażowania członków zespołu, oraz umiejętności komunikacji interpersonalnej. Takie połącznie pozwala na zdobycie wiedzy, która przełożona na praktyczne umiejętności, znacząco może poprawić skuteczność działań kierowniczych.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu budowania zespołu i kierowania zespołem pracowniczym. W trakcie spotkań uczestnicy w praktyczny sposób rozwijają i doskonalą kompetencje kierownicze związane z doborem członków do zespołu, wzmacnianiem współpracy, komunikacją i motywowaniem uczestników.

Adresaci

Szkolenie adresowane jest do osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze i koordynacyjne, m.in. takie jak kierownik zespołu, kierownik sekcji, team leader, kierownik zmiany, kierownik i koordynator projektu.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Budowanie zespołu (team building) 4
2. Przywództwo i style kierowania 4
3. Komunikacja w zespole 4
4. Motywowanie członków zespołu 4
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

dr Klaudia Migasiewicz Prowadziła badania na temat klastrów i startupów. Realizuje zajęcia z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, umiejętności interpersonalnych i menedżerskich, kreatywności, funkcjonowania startupów oraz sieci biznesowych. Koordynatorka wielu inicjatyw. Była Prezesem FEB – Forum Edukacji Biznesowej, w ramach którego zrealizowała dziesiątki spotkań i cykli warsztatów z przedstawicielami świata biznesu oraz konkurs Akademia Talentów – przedsięwzięcie angażujące setki studentów, dzięki któremu wygrali płatne staże we wrocławskich firmach. Wzięła udział m.in. w Szkole Trenerów, Szkole Liderów, seminarium w PE w Brukseli oraz Strasburgu.

dr Krzysztof Ćwik jest doświadczonym pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wykładowcą i trenerem. Jest autorem programów studiów podyplomowych i szkoleń z zakresu zarządzania projektami i doskonalenia kompetencji miękkich, a także autorem i popularyzatorem aktywnych metod dydaktycznych: gier i ćwiczeń kierowniczych, symulacji biznesowych, studiów przypadku. Współpracuje z zagranicznymi ośrodkami naukowymi organizując zajęcia dydaktyczne i prowadząc międzynarodowe badania naukowe.

dr Agnieszka Żarczyńska-Dobiesz jest pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doświadczonym wykładowcą i trenerem z pasją przekazującym wiedzę i pomagającym rozwijać praktyczne umiejętności menedżerskie. Jest kierownikiem studiów podyplomowych, autorem programów szkoleniowych i praktykiem w obszarze zarządzania kadrami. Współpracowała z wieloma firmami z Dolnego Śląska.

Cena

490.00 PLN

Warunki płatności:
w przypadku płatności indywidualnej – prosimy o wniesienie opłaty najpóźniej w dniu zakończenia rekrutacji

Płatności dokonuje się na indywidualny numer konta widoczny po zalogowaniu na profilu uczestnika.
Tytuł wpłaty: imię i nazwisko — nazwa szkolenia
Odbiorca: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

w przypadku płatności pracodawcy lub innej instytucji – prosimy o przesłanie (przed terminem szkolenia) wypełnionego wniosku o wystawienie faktury

Kontakt i zapisy

Jak się zapisać?

Na dole strony znajdziesz przycisk „ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE”. Kliknij i wypełnij formularz. System poprosi najpierw o założenie indywidualnego konta uczestnika, a następnie potwierdzenie wyboru szkolenia. Raz utworzone konto uprawnia do zapisu na inne szkolenia lub studia podyplomowe z naszej oferty.

Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie odpowiedniej liczby uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Informacja o uruchomieniu szkolenia zostanie przesłana na adres e-mail podany w systemie najpóźniej w dniu zakończenia rekrutacji.

Kontakt do biura szkoleń Centrum Kształcenia Ustawicznego:

Iwona Kurowska
e-mail: iwona.kurowska@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 980
bud. CKU, pok. 5

Kamila Grela
e-mail: kamila.grela@ue.wroc.pl
tel. 71 36 80 235
bud. CKU, pok. 6

W przypadku pytań dotyczących kwestii merytorycznych prosimy o kontakt z trenerem wiodącym.

Terminy

 • Terminy szkolenia: grupa w trakcie zapisów
  Godz.: 16.45-20.00
  Tryb: stacjonarny — sale dydaktyczne UEW
  Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie się odpowiedniej liczby uczestników.
 • Terminy szkolenia: 9, 11, 16 i 18.05.2023
  Godz.: 16.45-20.00
  Tryb: stacjonarny — sale dydaktyczne UEW
  edycja zrealizowana

Termin zakończenia rekrutacji: 2023-05-02

Wymagane dokumenty

 • formularz zgłoszeniowy (generowany z systemu po zapisaniu się na platformie);
 • oświadczenie o pokryciu kosztów — indywidualne lub od pracodawcy (generowane z systemu po zapisaniu się na platformie);

Dodatkowe informacje

Szkolenie jest bardzo wysoko oceniane przez uczestników wcześniejszych edycji, zarówno pod względem doboru treści, sposobu prowadzenia jak i praktycznego podejścia. Dla wielu osób szkolenie stało się inspiracją do dalszego rozwoju umiejętności menedżerskich i doskonalenia "warsztatu" kierownika. 

Dla klientów instytucjonalnych / większych grup istnieje możliwość rozbudowy programu szkolenia, jego modyfikacji lub połączenia z innymi modułami szkoleniowymi. 

Dostępne warianty szkolenia:

Forma zajęć: warsztatowa

Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów z wykorzystaniem aktywnych metod pracy z grupą (dyskusja moderowana, studium przypadku, analiza problemu, ćwiczenia w zespole, burza mózgów). Warsztaty uzupełnia prezentacja multimedialna oraz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej.

Liczba godzin: 16h

Język: PL/ENG

Typ szkolenia: otwarte/zamknięte

Tryb zajęć: online*/offline

* W przypadku trybu online szkolenie realizowane jest zdalnie z wykorzystaniem platformy MS TEAMS (Uczelnia zakłada uczestnikom imienne konta) dostępnej na komputerach z systemem Windows/ MacOS, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android/IOS. Do udziału w szkoleniu wystarczy dowolne urządzenie i dostęp do Internetu.


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny kontaktu:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
08:00 -15:00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto