Kierowanie zespołem

Cele kształcenia

Szkolenie ma na celu zapoznanie uczestników z aktualną wiedzą z obszaru kierowania zespołem pracowniczym. Treści szkoleniowe to połączenie czterech kluczowych dla tego obszaru zagadnień: budowania skutecznego zespołu, doboru odpowiedniego stylu kierowania, umiejętności motywowania, czyli budowania zaangażowania członków zespołu, oraz umiejętności komunikacji interpersonalnej. Takie połącznie pozwala na zdobycie wiedzy, która przełożona na praktyczne umiejętności, znacząco może poprawić skuteczność działań kierowniczych.

Celem szkolenia jest zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu budowania zespołu i kierowania zespołem pracowniczym. W trakcie spotkań uczestnicy w praktyczny sposób rozwijają i doskonalą kompetencje kierownicze związane z doborem członków do zespołu, wzmacnianiem współpracy, komunikacją i motywowaniem uczestników.

Adresaci

Szkolenie adresowane jest do osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze i koordynacyjne, m.in. takie jak kierownik zespołu, kierownik sekcji, team leader, kierownik zmiany, kierownik i koordynator projektu.

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Budowanie zespołu (team building) 4
2. Przywództwo i style kierowania 4
3. Komunikacja w zespole 4
4. Motywowanie członków zespołu 4
RAZEM 16

Kadra dydaktyczna

dr Klaudia Migasiewicz Prowadziła badania na temat klastrów i startupów. Realizuje zajęcia z zakresu szeroko pojętej przedsiębiorczości, umiejętności interpersonalnych i menedżerskich, kreatywności, funkcjonowania startupów oraz sieci biznesowych. Koordynatorka wielu inicjatyw. Była Prezesem FEB – Forum Edukacji Biznesowej, w ramach którego zrealizowała dziesiątki spotkań i cykli warsztatów z przedstawicielami świata biznesu oraz konkurs Akademia Talentów – przedsięwzięcie angażujące setki studentów, dzięki któremu wygrali płatne staże we wrocławskich firmach. Wzięła udział m.in. w Szkole Trenerów, Szkole Liderów, seminarium w PE w Brukseli oraz Strasbourgu.

dr Krzysztof Ćwik jest doświadczonym pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wykładowcą i trenerem. Jest autorem programów studiów podyplomowych i szkoleń z zakresu zarządzania projektami i doskonalenia kompetencji miękkich, a takze autorem i popularyzatorem aktywnych metod dydaktycznych: gier i ćwiczeń kierowniczych, symulacji biznesowych, studiów przypadku. Współpracuje z zagranicznymi ośrodkami naukowymi organizując zajęcia dydaktyczne i prowadząc międzynarodowe badania naukowe.

dr Agnieszka Żarczyńska-Dobiesz jest pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doświadczonym wykładowcą i trenerem z pasją przekazującym wiedzę i pomagającym rozwijać praktyczne umiejętności menedżerskie. Jest kierownikiem studiów podyplomowych, autorem programów szkoleniowych i praktykiem w obszarze zarządzania kadrami. Współpracowała z wieloma firmami z Dolnego Śląska.

Cena

650.00 PLN 490.00 PLN

WARUNKI PŁATNOŚCI

 • w przypadku płatności indywidualnej – wniesienie opłaty za udział w warsztatach przed ich rozpoczęciem,
 • w przypadku płatności pracodawcy lub innej instytucji, jeżeli opłata nie została wniesiona – złożenie wniosku o wystawienie faktury przed rozpoczęciem warsztatów,
 • płatność za udział następuje po otrzymaniu informacji o zebraniu się grupy i uruchomieniu warsztatów, na indywidualne konto uczestnika widoczne po zalogowaniu na własnym profilu (login i hasło, jak przy rejestracji na szkolenie);

Odbiorca: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław
Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko – Kierowanie zespołem

Kontakt i zapisy

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Iwona Kurowska, iwona.kurowska@ue.wroc.pl, tel. 71 36 80 980 pok. 5, bud. CKU, ul. Kamienna 43-59 Wrocław

KWESTIE MERYTORYCZNE:

 • Krzysztof Ćwik, e-mail: krzysztof.cwik@ue.wroc.pl

Terminy

 • Terminy szkolenia :
  Godz.: 16.45-20.00.
  Zajęcia odbędą się w formie stacjonarnej.
  Warunkiem uruchomienia grupy jest zebranie się odpowiedniej liczby uczestników.

Wymagane dokumenty

 • formularz zgłoszeniowy
 • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy)
 • potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu

Dodatkowe informacje

Szkolenie jest bardzo wysoko oceniane przez uczestników wcześniejszych edycji, zarówno pod względem doboru treści, sposobu prowadzenia jak i praktycznego podejścia. Dla wielu osób szkolenie stało się inspiracją do dalszego rozwoju umiejętności menedżerskich i doskonalenia "warsztatu" kierownika. 

Dla klientów instytucjonalnych / większych grup istnieje możliwość rozbudowy programu szkolenia, jego modyfikacji lub połączenia z innymi modułami szkoleniowymi. 


Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43-45, pok. 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny kontaktu:

poniedziałek - piątek 
7:30 - 15:30

sobota
08:00 -15:00

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto