Wielopokoleniowość w miejscu pracy

Cele kształcenia

Zwiększenie skuteczności i efektywności pracy zespołu wielopokoleniowego, poprzez umiejętne wykorzystanie potencjału wszystkich zatrudnionych w przedsiębiorstwie pracowników - Baby Boomers, X, Y i Zet. Celem szkolenia jest również zdobycie wiedzy o przedstawicielach różnych generacji, w tym poznanie ich postaw, wzorów zachowań, wartości, potrzeb, zainteresowań oraz sposobu postrzegania świata. W trakcie warsztatów uczestnicy w praktyczny sposób rozwijają i doskonalą kompetencje kierownicze związane z wzmacnianiem współpracy między pokoleniami, komunikacją i motywowaniem itd.

Adresaci

Adresaci: szkolenie adresowane jest do osób pełniących lub zamierzających pełnić funkcje kierownicze i koordynacyjne, m.in. takie jak kierownik zespołu, kierownik sekcji, team leader, kierownik zmiany, kierownik i koordynator projektu oraz pracowników działów Hr

Program szkolenia

Lp. Nazwa przedmiotu Liczba
godzin
1. Who Is Who, czyli wielopokoleniowość w miejscu pracy 2
2. Zrozumieć Zeta – pokolenie paradoksów 2
3. Profil Zeta oczami pracodawcy 1
4. Empatia i współpraca w zespole wielopokoleniowym – komunikacja, motywowanie, budowanie zaangażowania 3
5. Dna lidera według pokolenia Zet 2
6. Wykorzystanie narzędzi Disign Thinking w zarządzaniu pracownikami z różnych pokoleń: tworzenie persony, mapy empatii, ścieżki doświadczeń 2
RAZEM 12

Kadra dydaktyczna

dr Barbara Chomątowska jest doświadczonym pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, wykładowcą, i trenerem z pasją. Jest kierownikiem menedżerskich studiów podyplomowych - Przywództwo w kierowaniu ludźmi, autorem programów szkoleniowych i praktykiem w obszarze zarządzania kadrami. Współpracowała z wieloma firmami z Dolnego Śląska. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim. Ponadto jest Członkiem Forum HR, certyfikowanym trenerem biznesu i tutorem. dr Agnieszka Żarczyńska-Dobiesz jest pracownikiem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doświadczonym wykładowcą i trenerem z pasją przekazującym wiedzę i pomagającym rozwijać praktyczne umiejętności menedżerskie. Autorka i współautorka kilkudziesięciu publikacji naukowych w języku polskim i angielskim Jest członkiem Forum HR, certyfikowanym trenerem biznesu i tutorem. Jest kierownikiem studiów podyplomowych Zarządzanie produkcją i usługami oraz Menedżer branży automotive, autorem programów szkoleniowych i praktykiem w obszarze Hr. Współpracowała z wieloma firmami z Dolnego Śląska. Zainteresowania badawcze i naukowe (obu trenerek) to zarządzanie zasobami ludzkimi, w tym dobór, wprowadzenie do pracy nowo zatrudnionych pracowników, motywowanie, komunikacja, wielopokoleniowość, dzielenie się wiedzą, bezpieczeństwo w miejscu pracy etc.

Cena

650.00 PLN 500.00 PLN

Terminy

  • Termin szkolenia: 15, 17 i 22 października 2019

    Godz.:

    Sala: informacja pojawi się przed szkoleniem

Termin zakończenia rekrutacji: 2019-10-08

Wymagane dokumenty

  • formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o pokryciu kosztów (indywidualne lub od pracodawcy)
  • potwierdzenie dokonania wpłaty za udział w szkoleniu
  • dowód osobisty (do wglądu)

Powrót

Kontakt

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego
ul. Kamienna 43, pok. 4 i 5
53-307 Wrocław

Znajdź nas na facebooku

wróć do strony głównej UE

Godziny pracy

w okresie wakacyjnym

poniedziałek 8.00-15.00
wtorek 10.00-17.00
środa 8.00-15.00
czwartek 8.00-15.00
piątek 8.00-15.00
sobota - nieczynne
niedziela - nieczynne

Studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Republic of Poland

Logowanie

Nie pamiętam hasła

Nie masz konta?

Zapisy na studia i szkolenia wymagają posiadania konta. Kliknij poniższy przycisk, by przejść do formularza rejestracji.

Załóż konto
×

Przejdź do...

Moje konto